Movies
Ratings
398
The Beauty InsideRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
CatsRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5