Series
Ratings
80
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
 
Run OnRated ★ 4.5- Good PeopleRated ★ 1.0
 
Street Woman FighterRated ★ 3.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 0.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5- GintamaRated ★ 5.0
 
Flower of EvilRated ★ 4.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5