Titles you rated
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 3.5- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 2.0
Family by ChoiceRated ★ 4.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Land of TanabataRated ★ 2.0
The TyrantRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5