Titles you rated
- Sherlock UncoveredRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5