Titles you rated
ExitRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
What a Man WantsRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Dirty GrandpaRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Isn't It RomanticRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Someone GreatRated ★ 3.0