Titles you rated
M3GAN 2.0Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
MetropolisRated ★ 2.5
SHOWTIME7Rated ★ 3.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Transformers: Rise of the BeastsRated ★ 2.5
Superman IIRated ★ 3.0
Resident Evil: DegenerationRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 5.0
Lupin the IIIrd the Movie: Fujimi no KetsuzokuRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5