Series
Ratings
312
Full Metal Panic! Invisible VictoryRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 3.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.5
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 2.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- TorikoRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 2.5
Star Wars: Tales of the UnderworldRated ★ 4.0
Dragon Ball Super Season 2Rated ★ 2.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 2.5
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 2.0
What If...? Season 3Rated ★ 3.0
Andor Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.0
LUPIN THE IIIRD Zenigata to 2-nin no LupinRated ★ 3.0