Titles you rated
- Flames of DesireRated ★ 3.5
City HallRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Gu Family BookRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0