Titles you rated
Ex MachinaRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.5
House of WaxRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5