Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.5- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Blue ExorcistRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
OverlordRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0