Movies
Ratings
46
AladdinRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
The KingRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 4.0