Series
Ratings
22
Bubble GumRated ★ 4.5
You Season 3Rated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 0.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 4.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 0.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5