Titles you rated
 The World of LoveRated ★ 4.0 The World of LoveRated ★ 4.0
 FrankensteinRated ★ 3.0 FrankensteinRated ★ 3.0
 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5 A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5
 The Exit 8Rated ★ 2.5 The Exit 8Rated ★ 2.5
 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5 Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
 BarbaraRated ★ 3.0 BarbaraRated ★ 3.0
 A House of DynamiteRated ★ 3.0 A House of DynamiteRated ★ 3.0
 NightbitchRated ★ 2.0 NightbitchRated ★ 2.0
 The Private Life of a CatRated ★ 3.5 The Private Life of a CatRated ★ 3.5
 BreathlessRated ★ 3.5 BreathlessRated ★ 3.5
 Someone SpecialRated ★ 3.0 Someone SpecialRated ★ 3.0
 Fire of LoveRated ★ 4.0 Fire of LoveRated ★ 4.0
 TRON: LegacyRated ★ 2.0 TRON: LegacyRated ★ 2.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5 Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0 It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
 ParthenopeRated ★ 2.5 ParthenopeRated ★ 2.5
 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 GirlRated ★ 2.0 GirlRated ★ 2.0
 Sound of FallingRated ★ 3.0 Sound of FallingRated ★ 3.0