Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 0.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
AnastasiaRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 2.5
Stuart LittleRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0