Titles you rated
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5- SAVERated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5- Home Behind BarsRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0- Run to the WestRated ★ 1.5
BossRated ★ 2.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 3.0
The Unforgettable DayRated ★ 2.0
The OrphanRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0