Movies
Ratings
467
The BirdsRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
At the End of the TunnelRated ★ 3.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
EntrapmentRated ★ 3.0
Stand Up GuysRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 2.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
MunichRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.5
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.5
Gone in 60 SecondsRated ★ 3.5
The RecruitRated ★ 3.5
U-571Rated ★ 3.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 3.0
UnstoppableRated ★ 3.0