Series
Ratings
18
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 4.5
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 4.0
Miss Kobayashi's Dragon Maid SRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
OnimushaRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5