Movies
Ratings
224
World War ZRated ★ 5.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0
The SignalRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0