Movies
Ratings
478- Memories in My FrameRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0
Dream ScenarioRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0- SABAKANRated ★ 3.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 5.0- The Starry nightRated ★ 2.5
One Fine MorningRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 4.0- InsomniaRated ★ 2.5
After YangRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5