Movies
Ratings
256
PunchRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 2.0
Fathers and DaughtersRated ★ 2.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.5
The Kirishima ThingRated ★ 2.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
Love ForecastRated ★ 2.0