Series
Ratings
60
One Punch ManRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Full HouseRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 2.5- Jungle Fish Season 2Rated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 2.0
One Warm WordRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Angel EyesRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 1.5
Gap DongRated ★ 2.5