Movies
Ratings
1251
Pitch PerfectRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 5.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 2.5