Titles you rated
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Myung Wol the SpyRated ★ 3.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 4.0
Kamen Rider Den-ORated ★ 4.0