Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
DoubtRated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0