Movies
Ratings
80
Man of SteelRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
AvatarRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 0.5
Iron ManRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0