Series
Ratings
23
Friends Season 5Rated ★ 1.5
Friends Season 4Rated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 2.0
Friends Season 3Rated ★ 3.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.5