Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
MantisRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12 StrongRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 1.5
RoundersRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0