Titles you rated
H.I.TRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The Kingdom of the WindRated ★ 5.0- Sad Love StoryRated ★ 5.0
- Fairy CommiRated ★ 0.5
Thank YouRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0