Series
Ratings
54
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
On AirRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
BrainRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0