Series
Ratings
27
Yong PalRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0