Titles you rated
SpikeRated ★ 1.0
Green BookRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5