Series
Ratings
33
SkinsRated ★ 3.0
Bubble GumRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0