Movies
Ratings
286
ArrivalRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Murder, Take OneRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 4.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
K-PAXRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5