Movies
Ratings
332
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
Instructions Not IncludedRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
BiutifulRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0