Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Battery MommyRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Black Rabbit, White RabbitRated ★ 2.5
On Your LapRated ★ 3.0
God Will Not HelpRated ★ 2.5
VincereRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 3.5
Villain and WidowRated ★ 4.0