Movies
Ratings
87
SnowpiercerRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
MiraiRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 5.0- RecordingRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
NanaRated ★ 4.0