Titles you rated
Your Lie in AprilRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- GokusenRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Legal High SPRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0