Movies
Ratings
174
The Truman ShowRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0