Titles you rated
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 1.5
Familiar WifeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0