Titles you rated
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.5
Holy MotorsRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Tony TakitaniRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Rough NightRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5