Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.5