Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0