Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 2.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0