Movies
Ratings
86
HancockRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5