Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HomegrownRated ★ 4.0
First SummerRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Edhi Alice: REVERSERated ★ 5.0
Hard TruthsRated ★ 4.0- Edhi Alice: TakeRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.0
Four DaughtersRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 3.0
A Boy and SungreenRated ★ 3.5
Closing DynastyRated ★ 3.5- The PossessedRated ★ 2.5
The Other Way AroundRated ★ 3.0
Memoir of a SnailRated ★ 4.0