Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
MaruRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Battle of AlgiersRated ★ 4.0
Running on EmptyRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
HyakuemuRated ★ 3.5