Titles you rated
InsaneRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 2.0
TroubleshooterRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
HindsightRated ★ 2.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.5