Titles you rated
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 2.5
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 1.5
The WolverineRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 3.5