Titles you rated
LobbyistRated ★ 5.0
Dr. FrostRated ★ 3.0
Fashion KingRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 1.5- Smile, YouRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 2.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 1.5
White ChristmasRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0