Titles you rated
Mischievous KissRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 4.5
A Love To KillRated ★ 3.0
PastaRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0